Warm.Az - N=1 DINI, MEDENI, SEVIYYELI AZERI CHAT+TANISLIQ
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

International - World Cup Qualification CONCACAF Final Stage
00:00, FT, Trinidad and Tobago 1:0 Panama
02:55, 4', Mexico 0:0 Costa Rica
03:55, , USA -:- Honduras

International - World Cup Qualification OFC 3rd Round Grp. A
02:00, HT, Fiji 0:0 New Zealand

International - World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. A
18:00, , Sweden -:- Belarus
20:45, , Bulgaria -:- Netherlands
20:45, , Luxembourg -:- France

International - World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. B
18:00, , Andorra -:- Faroe Islands
18:00, , Switzerland -:- Latvia
20:45, , Portugal -:- Hungary

International - World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. H
18:00, , Cyprus -:- Estonia
18:00, , Bosnia-Herzegovina -:- Gibraltar
20:45, , Belgium -:- Greece

Argentina - Primera Division
01:00, FT, Patronato de Parana 1:1 Newells Old Boys
20:00, , Banfield -:- Union
20:00, , Rosario Central -:- Tigre
22:00, , San Lorenzo -:- Quilmes
22:15, , Gimnasia LP -:- Sarmiento

Australia - A-League
07:35, , Central Coast Mariners -:- Adelaide United
09:50, , Brisbane Roar FC -:- Melbourne Victory

International - EURO U21 Qualification Grp. 5
14:00, , Ireland U21 -:- Kosovo U21

International - Friendlies
14:00, , South Africa -:- Guinea-Bissau

Ireland - Premier Division
16:00, , Cork City -:- Dundalk
17:00, Pst, Galway United FC -:- Derry City
18:00, , St. Patrick's Athletic -:- Shamrock Rovers
18:30, , Drogheda United -:- Bohemian FC
20:30, , Bray Wanderers -:- Limerick
20:45, , Finn Harps -:- Sligo Rovers

Italy - Serie B
18:00, , Cittadella -:- Spezia
20:30, , Benevento -:- Trapani

N. Ireland - Premiership
16:00, , Ards -:- Glenavon
16:00, , Ballinamallard United -:- Linfield
16:00, , Cliftonville -:- Ballymena United
16:00, , Coleraine -:- Crusaders
16:00, , Portadown -:- Dungannon Swifts

Spain - Segunda Division
16:00, , Valladolid -:- Gimnastic
18:00, , Numancia -:- Rayo Vallecano
18:00, , Almeria -:- Alcorcon
20:30, , Mallorca -:- Levante
20:45, , Real Oviedo -:- Girona

USA - Major League Soccer
19:00, , New England Rev. -:- Minnesota United
21:00, , New York Red Bulls -:- Real Salt Lake

USA - USL
19:00, , Louisville City FC -:- Saint Louis FC
22:00, , Pittsburgh Riverhounds -:- New York Red Bulls II
22:00, , Richmond Kickers -:- Harrisburg City Islanders
22:00, , LA Galaxy II -:- Vancouver Whitecaps II

International - Club Friendlies
11:00, , Atalanta -:- Chiasso
11:00, , Sampdoria -:- Lugano
13:00, , Besiktas -:- Astra Giurgiu
14:00, , Kongsvinger -:- Vaalerenga
14:00, , Kalmar FF -:- Oesters IF
14:00, , Djurgaarden -:- Viking
14:00, , Sirius -:- Gefle
14:00, , Oerebro -:- IFK Mariehamn
14:00, , Alanyaspor -:- Bandirmaspor
15:00, , Joenkoepings Soedra -:- IFK Vaernamo
15:00, , GIF Sundsvall -:- Brommapojkarna
15:00, , Trelleborgs FF -:- Haecken
15:00, , Antalyaspor -:- Giresunspor
15:00, , Udinese -:- NK Istra 1961
16:00, , Brann -:- Sogndal
16:00, , Odds Ballklubb -:- Start
16:00, , Stroemsgodset -:- Sandefjord
16:00, , Elfsborg -:- Halmstads BK
16:00, , Aalesund -:- Molde
17:00, , Metz -:- Standard Liege
18:00, , FK Crvena Zvezda -:- Spartak Moscow

England - League 1
14:30, , Swindon Town -:- Millwall
16:00, , Port Vale -:- Milton Keynes Dons
16:00, , AFC Wimbledon -:- Southend United
16:00, , Bury -:- Fleetwood Town
16:00, , Chesterfield -:- Rochdale
16:00, , Coventry City -:- Bristol Rovers
16:00, , Gillingham -:- Peterborough United
16:00, , Northampton Town -:- Oxford United
16:00, , Oldham Athletic -:- Sheffield United
16:00, , Shrewsbury Town -:- Bolton Wanderers

England - League 2
16:00, , Accrington Stanley -:- Grimsby Town
16:00, , Barnet -:- Cheltenham Town
16:00, , Blackpool -:- Hartlepool United
16:00, , Cambridge United -:- Stevenage
16:00, , Carlisle United -:- Crewe Alexandra
16:00, , Colchester United -:- Luton Town
16:00, , Crawley Town -:- Leyton Orient
16:00, , Exeter City -:- Yeovil Town
16:00, , Morecambe -:- Mansfield Town
16:00, , Portsmouth -:- Newport County
16:00, , Wycombe Wanderers -:- Notts County

International - Friendlies U21
11:00, , Georgia U21 -:- Iceland U21
15:00, , Albania U21 -:- Moldova U21
16:00, , Poland U21 -:- Greece U21
17:00, , Lithuania U21 -:- Belarus U21

Italy - Lega Pro Grp. A
14:30, , Viterbese -:- Lucchese
14:30, , Pro Piacenza -:- Lupa Roma
14:30, , Cremonese -:- Pontedera
14:30, , Alessandria -:- Racing Roma
18:30, , Prato -:- Livorno
18:30, , Tuttocuoio -:- Olbia
20:30, , Giana Erminio -:- Renate
20:30, , Carrarese -:- Robur Siena

Italy - Lega Pro Grp. B
16:30, , Pordenone Calcio -:- Lumezzane

Scotland - Championship
16:00, , Greenock Morton -:- Dunfermline Athletic
16:00, , Ayr United -:- Dumbarton
16:00, , Hibernian -:- Falkirk
16:00, , Raith Rovers -:- Queen of South

Scotland - League One
16:00, , Alloa Athletic -:- Queen's Park
16:00, , Brechin City -:- East Fife
16:00, , Livingston -:- Airdrieonians
16:00, , Peterhead -:- Stranraer
16:00, , Stenhousemuir -:- Albion Rovers

Scotland - Challenge Cup
13:30, , Dundee United -:- St. Mirren

Spain - Segunda B Grp. I
18:00, , U. Mutilvera -:- Coruxo F.C.

Spain - Segunda B Grp. II
16:00, , Real Sociedad B -:- Athletic Bilbao B
17:00, , SD Leioa -:- Rayo Majadahonda
17:00, , SD Amorebieta -:- Socuellamos
20:00, , Real Madrid Castilla -:- Barakaldo

Spain - Segunda B Grp. III
17:00, , Atletico Levante UD -:- Atletico Saguntino
17:00, , Llagostera -:- Sabadell
18:00, , Espanyol B -:- Villarreal B
18:00, , Valencia B -:- Barcelona B

Wales - Premier League
15:30, , Aberystwyth -:- Cefn Druids AFC
15:30, , Cardiff Met University -:- Bala Town
15:30, , Connah's Quay -:- Bangor City
15:30, , Llandudno FC -:- Airbus UK Broughton
15:30, , TNS -:- Carmarthen

Algeria - Ligue 1
15:00, , CR Belouizdad -:- ES Setif
16:00, , MC Alger -:- JS Kabylie
16:00, , RC Relizane -:- USM Alger

Argentina - Primera B Nacional
00:10, FT, Argentinos Juniors 3:1 San Martin de Tucuman
01:30, 66', Independiente Rivadavia 1:1 Guillermo Brown
19:30, , Flandria -:- Atletico Parana
20:00, , Nueva Chicago -:- Crucero del Norte
22:05, , Instituto -:- Chacarita Juniors
23:00, , Santamarina -:- Brown de Adrogue

Argentina - Primera B Metropolitana
17:05, , Deportivo Moron -:- Comunicaciones
17:45, , Barracas Central -:- CA Defensores de Belgrano
20:00, , Excursionistas -:- Atlanta

Brazil - Paulista A1
19:00, , Santo Andre -:- Santos FC
20:00, , Linense -:- Sao Bernardo
20:00, , Palmeiras -:- Audax Sao Paulo
22:30, , Novorizontino -:- Mirassol
23:00, , Ferroviaria -:- Ituano FC

Colombia - Primera A Apertura
21:15, , Atletico Huila -:- Tolima

Denmark - 2. Division Promotion Group
14:00, , Dalum -:- Hvidovre
15:00, , Brabrand -:- B 93
15:00, , Broenshoej -:- Kolding IF
15:00, , Aarhus Fremad -:- Marienlyst

Denmark - 2. Division Relegation Group
13:00, , VSK Aarhus -:- Frem
15:00, , FC Sydvest 05 -:- Holbaek
15:00, , Fredensborg BI -:- Vejgaard
15:00, , Middelfart G og BK -:- HIK
15:00, , Naesby -:- Odder IGF
15:00, , Jammerbugt FC -:- Svendborg

Denmark - Danmarksserien Grp. 1
15:30, , Ballerup-Skovlunde -:- KFUM Roskilde

Denmark - Danmarksserien Grp. 3
13:00, , Tarup/Paarup -:- Esbjerg fB

Denmark - Danmarksserien Grp. 4
13:00, , AaB -:- IF Lyseng
15:00, , FC Skanderborg -:- Aarhus Fremad
15:30, , VSK Aarhus -:- Saeby IF Skjold

Ecuador - Serie A - Apertura
02:00, HT, Deportivo Cuenca 0:0 Delfin

El Salvador - Primera Division - Clausura
22:00, , CD Aguila -:- Isidro Metapan
22:15, , CD Dragon -:- UES
23:00, , Santa Tecla FC -:- Firpo

England - National League
13:15, , Lincoln -:- Forest Green Rovers
16:00, , Bromley -:- Chester FC
16:00, , Dagenham & Redbridge -:- York City
16:00, , Eastleigh -:- Gateshead FC
16:00, , Guiseley -:- Dover
16:00, , Macclesfield Town -:- Aldershot Town
16:00, , Solihull Moors -:- Barrow
16:00, , Southport -:- Boreham Wood
16:00, , Sutton United -:- North Ferriby United
16:00, , Tranmere Rovers -:- Braintree Town
16:00, , Woking -:- Maidstone
16:00, , Wrexham -:- Torquay United

England - National League North
16:00, , Boston United -:- Salford City
16:00, , Brackley Town -:- Telford
16:00, , Bradford PA -:- Altrincham
16:00, , Chorley -:- Curzon
16:00, , FC United of Manchester -:- Halifax Town
16:00, , Gainsborough -:- Darlington 1883
16:00, , Gloucester City -:- Alfreton Town
16:00, , Kidderminster Harriers -:- Harrogate
16:00, , Nuneaton Town -:- AFC Fylde
16:00, , Stalybridge -:- Worcester
16:00, , Stockport -:- Tamworth

England - National League South
16:00, , Bath City -:- Wealdstone
16:00, , Bishop's Stortford -:- Maidenhead United
16:00, , Chelmsford -:- Gosport Borough
16:00, , Concord Rangers -:- Hemel Hempstead
16:00, , Hampton & Richmond -:- Ebbsfleet United
16:00, , Margate -:- Eastbourne Borough
16:00, , Oxford City -:- Poole Town FC
16:00, , St.Albans -:- Dartford
16:00, , Truro City -:- Whitehawk
16:00, , Welling United -:- Hungerford Town
16:00, , Weston Super Mare -:- East Thurrock United

France - National
15:00, , Dunkerque -:- Concarneau

Germany - 3. Liga
14:00, , Hansa Rostock -:- Paderborn
14:00, , Sonnenhof Großaspach -:- FSV Zwickau
14:00, , Hallescher FC -:- Fortuna Koeln
14:00, , FSV Frankfurt -:- Sportfreunde Lotte
14:00, , Preußen Muenster -:- Aalen
14:00, , Holstein Kiel -:- Magdeburg
14:00, , RW Erfurt -:- Mainz 05 II
14:00, , Chemnitzer FC -:- Duisburg
14:00, , Jahn Regensburg -:- Osnabrueck

Germany - Regionalliga Bayern
14:00, , FC Memmingen -:- VfR Garching
14:00, , SV Schalding-Heining -:- Ingolstadt II
14:00, , Nuernberg II -:- TSV Buchbach
14:00, , SpVgg Bayern Hof -:- SV Seligenporten
14:00, , Greuther Fuerth II -:- 1860 Rosenheim
14:00, , Augsburg II -:- SpVgg Bayreuth

Germany - Regionalliga North
14:00, , Luebeck -:- Oldenburg
15:00, , FC Germania Egestorf-Langreder -:- SV Eichede
16:00, , Meppen -:- TSV Havelse

Germany - Regionalliga Southwest
14:00, , Teutonia Watzenborn-Steinberg -:- Hoffenheim II
14:00, , FCA Walldorf -:- Eintracht Trier
14:00, , Pirmasens -:- Noettingen
14:00, , Ulm -:- Homburg
14:00, , Kickers Offenbach -:- Elversberg
14:00, , VfB Stuttgart II -:- Waldhof Mannheim
14:00, , Wormatia Worms -:- Stuttgarter Kickers
14:00, , Koblenz -:- Kaiserslautern II

Germany - Regionalliga West
14:00, , Oberhausen -:- Borussia Moenchengladbach II
14:00, , Sportfreunde Siegen -:- SC Wiedenbrueck
14:00, , Wattenscheid -:- TSG Sprockhoevel
14:00, , Borussia Dortmund II -:- Viktoria Koeln 1904
14:00, , Schalke 04 II -:- Wuppertal

Greece - Football League
14:00, , Lamia -:- Chania

Ireland - 1. Division
19:00, , Waterford FC -:- Wexford FC
20:45, , Athlone Town -:- Shelbourne
20:45, , Cabinteely -:- Cobh Ramblers
20:45, , UCD -:- Longford Town

Japan - J. League 2
06:00, , Mito Hollyhock -:- Ehime FC
07:00, , Tokyo Verdy -:- FC Gifu
07:00, , Kyoto Sanga FC -:- V-Varen Nagasaki
08:00, , Shonan Bellmare -:- JEF United Chiba
09:00, , Yokohama FC -:- Tokushima Vortis

Morocco - Botola Pro
16:00, Pst, Wydad Casablanca -:- KAC Kenitra
16:00, Pst, OCK Khouribga -:- JSK Chabab Kasba Tadla
16:00, Pst, KACM -:- Raja Casablanca
16:00, Pst, Olympic Club de Safi -:- Hassania Agadir
16:00, Pst, MAT Tetouan -:- Difaa El Jadida
16:00, Pst, RSB Berkane -:- FAR Rabat
16:00, Pst, FUS Rabat -:- Ittihad Tanger
16:00, Pst, Chabab Atlas Khenifra -:- Chabab Rif Al Hoceima

Paraguay - Division Profesional - Apertura
00:10, FT, Rubio Nu 1:1 Luqueno
22:00, , Nacional -:- Olimpia

Poland - 1. Division
12:45, , Wisla Pulawy -:- Chojniczanka Chojnice
15:00, , GKS Tychy 71 -:- Bytovia Bytow
16:00, , Sandecja Nowy Sacz -:- MKS Kluczbork
17:00, , Stal Mielec -:- Wigry Suwalki

Poland - 2. Division
14:00, , Warta Poznan -:- Olimpia Elblag
15:00, , Rozwoj Katowice -:- Stal Stalowa Wola
15:00, , Puszcza Niepolomice -:- Blekitni Stargard
16:00, , Siarka Tarnobrzeg -:- Kotwica Kolobrzeg
16:00, , KS Legionovia Legionowo -:- Polonia Bytom
16:00, , Gryf Wejherowo -:- Odra Opole
17:00, , GKS Belchatow -:- Polonia Warsaw

Russia - PFL Zone South
15:00, , Sochi -:- Legion Dynamo

Scotland - League Two
16:00, , Annan Athletic -:- Cowdenbeath
16:00, , Arbroath -:- Montrose
16:00, , Clyde -:- Stirling Albion
16:00, , Edinburgh City -:- Elgin City
16:00, , Forfar Athletic -:- Berwick Rangers

South Korea - K. League Challenge
07:00, , Bucheon FC 1995 -:- Busan I'Park
07:00, , FC Anyang -:- Seongnam FC

Tunisia - Ligue I Relegation Group
14:30, , Zarzis -:- CS Hammam-Lif
14:30, , Stade Gabesien -:- JS Kairouanaise
14:30, , CA Bizertin -:- AS Gabes

Uruguay - Primera Division Apertura
20:30, , Defensor Sporting -:- Club Atletico Penarol
20:30, , Rampla Juniors -:- Racing
20:30, , Fenix -:- El Tanque Sisley
20:30, , Montevideo Wanderers -:- Boston River

Venezuela - Primera Division - Apertura
00:05, FT, Tachira 1:1 Portuguesa FC
22:00, Pst, Carabobo FC -:- Mineros De Guayana
22:00, Pst, Zulia -:- Caracas

Denmark - 3F Ligaen Championship Group
13:00, , Broendby -:- Skovbakken

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----

Sizin İp: 54.159.148.171
© Butun Huquqlar Qorunur..!
Warm.Az Chata Qayit
---
Azeri chat, sayt, pulsuz yukleme, pulsuz, mp3, mp4, 3ge, tema, sekil, sekiller, video, vidyo, prikollar, prikol, axtar, yukle, hekaye, mekan, dini chat, dini sayt, tanisliq, taniwliq, azeri forum, medeni terbiyeli cat