Warm.Az - N=1 DINI, MEDENI, SEVIYYELI AZERI CHAT+TANISLIQ
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

Brazil - Serie A
00:00, FT, Flamengo 2:0 Atletico GO
16:00, 62', Gremio 0:0 Atletico PR
21:00, , Cruzeiro -:- Sport
21:00, , Bahia -:- Vasco da Gama
21:00, , Ponte Preta -:- Botafogo RJ
21:00, , Avai FC -:- Sao Paulo

England - Premier League
14:30, FT, Huddersfield Town 1:0 Newcastle United
17:00, 20', Tottenham Hotspur 0:0 Chelsea

France - Ligue 1
15:00, FT, Lille 0:2 Caen
17:00, 17', Marseille 1:0 Angers
21:00, , Paris Saint Germain -:- Toulouse

Germany - 1. Bundesliga
15:30, 90', Freiburg 0:0 Eintracht Frankfurt
18:00, , Borussia Moenchengladbach -:- FC Cologne

Italy - Serie A
18:00, , Atalanta -:- Roma
20:45, , Bologna -:- Torino
20:45, , Crotone -:- AC Milan
20:45, , Inter -:- Fiorentina
20:45, , Lazio -:- SPAL 2013
20:45, , Sampdoria -:- Benevento
20:45, , Sassuolo -:- Genoa
20:45, , Udinese -:- ChievoVerona

Netherlands - Eredivisie
12:30, FT, Excelsior 0:1 Feyenoord
14:30, FT, Ajax 3:1 FC Groningen
14:30, FT, FC Utrecht 2:0 Willem II
16:45, 35', Sparta Rotterdam 1:1 PEC Zwolle
16:45, 34', NAC Breda 0:1 PSV Eindhoven

Portugal - Primeira Liga
17:00, 18', Vitoria de Setubal 0:0 Chaves
19:00, , FC Porto -:- Moreirense
21:00, , Aves -:- Braga
21:15, , Maritimo -:- Boavista

Russia - Premier League
14:00, FT, Amkar 0:1 Zenit St. Petersburg
16:30, HT, Dinamo Moscow 0:1 FC Ufa
19:00, , FC Rostov -:- FC Krasnodar

Spain - Primera Division
18:15, , Athletic Bilbao -:- Getafe
20:15, , Barcelona -:- Real Betis
22:15, , Deportivo La Coruna -:- Real Madrid

Austria - Bundesliga
16:30, HT, Salzburg 1:0 SKN St. Poelten
16:30, HT, LASK Linz 0:0 Altach
19:00, , Mattersburg -:- Austria Wien

Belgium - First Division A
14:30, FT, Anderlecht 2:3 St.Truiden
18:00, , Kortrijk -:- Club Brugge
20:00, , Royal Excel Mouscron -:- Gent

Bulgaria - First Professional League
17:15, 5', Slavia Sofia 0:0 Etar
20:00, , Dunav Ruse -:- Ludogorets Razgrad

Croatia - 1. Division
19:00, , Rudes -:- Hajduk Split
21:00, , Dinamo Zagreb -:- Slaven
21:00, , Osijek -:- Inter Zapresic

Czech Republic - 1. Division
17:00, 20', Jablonec 1:0 Dukla Praha
17:00, 18', Vysocina Jihlava 1:0 Viktoria Plzen
17:00, 19', Sigma Olomouc 3:0 FC Zbrojovka Brno

Denmark - Superligaen
12:00, FT, OB 0:2 FC Midtjylland
16:00, 63', Hobro 1:0 Lyngby
18:00, , AGF -:- Broendby IF

Finland - Veikkausliiga
17:30, , JJK -:- HJK
17:30, , KuPS -:- IFK Mariehamn
17:30, , VPS -:- Ilves

Germany - 2. Bundesliga
13:30, FT, Ingolstadt 2:4 Jahn Regensburg
13:30, FT, Nuernberg 2:2 Union Berlin
13:30, FT, Holstein Kiel 3:1 Greuther Fuerth

Greece - Super League
18:15, , AEK Athens -:- Panetolikos
18:15, , AOK Kerkyra -:- Panionios
18:15, , Levadiakos -:- PAOK Thessaloniki FC
20:30, , Platanias -:- Panathinaikos

Ireland - Premier Division
15:30, 90', Derry City 0:4 Dundalk

Israel - Ligat HaAl
18:00, , Hapoel Ironi Akko -:- Bnei Sakhnin
20:00, , Maccabi Tel Aviv -:- Beitar Jerusalem

Mexico - Liga MX Apertura
00:00, FT, Lobos de la BUAP 2:3 CF America
00:05, FT, Cruz Azul 2:1 Atlas
02:00, FT, Tigres 2:0 Pumas
02:00, FT, Veracruz 1:1 Queretaro FC
02:06, FT, Leon 1:2 Monterrey
04:06, FT, CD Guadalajara 0:1 Puebla
19:00, , Toluca -:- Necaxa

Norway - Eliteserien
18:00, , Odds Ballklubb -:- Sandefjord
18:00, , Rosenborg -:- FK Haugesund
18:00, , Sogndal -:- Kristiansund BK
18:00, , Stabaek -:- Molde
18:00, , Tromsoe -:- Aalesund
20:00, , Viking -:- Brann

Poland - Ekstraklasa
15:30, 90', Wisla Plock 0:1 Legia Warszawa
18:00, , Termalica Nieciecza -:- Lech Poznan

Romania - Liga I
17:30, , FC Viitorul Constanta -:- CS Universitatea Craiova
20:00, , CFR Cluj -:- FC Voluntari

Slovakia - Super Liga
18:30, , DAC 1904 Dunajska Streda -:- Zilina

Slovenia - Prva Liga
16:50, 30', Ankaran Hrvatini 0:0 Olimpija Ljubljana
20:00, , Domzale -:- Aluminij

Spain - Segunda Division
19:00, , Real Oviedo -:- Rayo Vallecano
20:30, , Gimnastic -:- Almeria
22:00, , Granada -:- Albacete

Sweden - Allsvenskan
15:00, FT, Oestersunds FK 0:3 AIK
15:00, FT, Djurgaarden 2:1 Halmstads BK
17:30, , Sirius -:- IFK Norrkoeping
17:30, , IFK Gothenburg -:- Haecken

Switzerland - Super League
16:00, 62', Basel 1:0 Lugano
16:00, 62', Grasshopper 1:0 St. Gallen
16:00, 63', Sion 1:1 Luzern

Turkey - Super Lig
19:00, , Kayserispor -:- Goztepe
20:45, , Antalyaspor -:- Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
20:45, , Fenerbahce -:- Trabzonspor

Ukraine - Premier League
16:00, 62', Zirka 2:1 Zorya
16:05, 58', Karpaty 0:0 FC Olexandria
18:30, , Vorskla -:- Mariupol
18:30, , Dynamo Kyiv -:- Stal Kamianske

USA - Major League Soccer
01:35, FT, Montreal Impact 3:1 Real Salt Lake
01:35, FT, Orlando City 1:1 Columbus Crew
02:10, FT, Chicago Fire 1:3 Toronto FC
02:40, FT, Sporting Kansas City 2:0 FC Dallas
03:10, FT, Colorado Rapids 0:1 DC United
04:15, FT, Vancouver Whitecaps 2:1 Houston Dynamo
04:40, FT, San Jose Earthquakes 2:2 Philadelphia Union

USA - USL
00:05, FT, Rochester Rhinos 0:1 Charleston Battery
01:00, FT, Charlotte Independence 1:1 Orlando City B
01:00, FT, Richmond Kickers 2:1 Toronto FC II
01:30, FT, Tampa Bay Rowdies 1:1 Ottawa Fury
02:30, FT, OKC Energy FC 0:0 San Antonio FC
02:30, FT, Saint Louis FC 1:2 Pittsburgh Riverhounds
02:30, FT, Rio Grande Valley FC 1:1 Vancouver Whitecaps II
05:00, FT, Sacramento Republic FC 1:2 Reno 1868 FC
23:00, , Bethlehem Steel FC -:- Louisville City FC

Belgium - First Division B 1st Stage
16:00, 63', KFCO Beerschot-Wilrijk 1:0 Tubize

Brazil - Serie B
00:00, FT, Paysandu 0:0 Parana Clube

Greece - Cup Preliminary Round
16:00, 65', Aiginiakos FC 1:0 Veria FC

Iceland - Urvalsdeild
18:00, , IA Akranes -:- IBV Vestmannaeyjar
20:00, , Vikingur Olafsvik -:- Breidablik
20:00, , Vikingur Reykjavik -:- KA Akureyri

Japan - J. League
11:30, FT, Vissel Kobe 0:0 Yokohama F.Marinos

Norway - 1. Divisjon
18:00, , Arendal Fotball -:- Fredrikstad
18:00, , Elverum -:- Jerv
18:00, , Start -:- Tromsdalen
18:00, , Mjoendalen -:- Stroemmen
18:00, , Sandnes -:- Floroe
18:00, , Aasane -:- Ull/Kisa

Portugal - Segunda Liga
12:15, FT, Real SC 1:2 Sporting CP B

Russia - National Football League
16:00, 58', Spartak Moscow II 1:1 FC Rotor Volgograd

Serbia - Super Liga
18:00, Pst, Borac Cacak -:- FK Crvena Zvezda
20:00, , FK Radnik Surdulica -:- FK Zemun
20:00, Pst, Partizan Beograd -:- Napredak

Spain - Segunda B Grp. I
12:00, FT, San Sebastian de los Reyes 2:0 Ponferradina
12:00, FT, Celta Vigo B 2:1 Pontevedra
12:00, FT, Atletico Madrid B 3:1 Gimnastica Segoviana
19:00, , Rapido de Bouzas -:- Guijuelo
19:30, , Fuenlabrada -:- RC Deportivo Fabril
19:30, , Toledo -:- CF Talavera de la Reina

Spain - Segunda B Grp. II
11:30, FT, Pena Sport 0:1 Real Union
11:30, FT, Athletic Bilbao B 1:2 Logrones
12:00, FT, Sporting Gijon B 1:0 SD Gernika
17:30, , Izarra -:- Real Sociedad B
18:00, , Racing Santander -:- Arenas Getxo
18:00, , Barakaldo -:- Osasuna B
19:00, , Burgos CF -:- Caudal Deportivo

Spain - Segunda B Grp. III
12:00, FT, Deportivo Aragon 0:2 Valencia B
12:00, FT, CF Peralada 0:1 Mallorca
18:30, , Pena Dep. Santa Eulalia -:- SD Formentera
19:00, , Badalona -:- Lleida Esportiu
19:00, , Sabadell -:- Elche
19:00, , Ontinyent -:- UD Cornella

Spain - Segunda B Grp. IV
11:00, FT, Betis Deportivo Balompie 4:1 Lorca Deportiva
13:00, FT, Las Palmas B 1:1 Melilla
19:00, , Futbol Club Jumilla -:- CD El Ejido 2012
19:00, , CD Badajoz -:- Linense
20:00, , Real Murcia -:- Ecija

Sweden - Superettan
15:00, FT, Brommapojkarna 2:1 IFK Vaernamo
15:00, FT, Helsingborg 1:0 GAIS
17:00, 20', Norrby 0:0 Dalkurd FF
17:00, 20', Falkenbergs FF 0:0 Aatvidaberg

Turkey - 1. Lig
18:45, , Eskisehirspor -:- Elazigspor
19:00, , Altinordu -:- Ankaragucu
20:45, , Gazisehir Gaziantep FK -:- Gaziantepspor

Argentina - Cup
20:30, , Deportivo Moron -:- San Lorenzo

Azerbaijan - Premier League
15:00, FT, FC Kapaz 0:3 Zira
18:00, , FK Qabala -:- Sumqayit

Belarus - Premier League
15:15, FT, Neman Grodno 0:1 Dinamo Minsk
17:00, 21', FC Minsk 1:0 Slavia Mozyr
17:30, , BATE Borisov -:- Krumkachy Minsk
18:00, , Dinamo Brest -:- Shakhtyor Soligorsk

Bolivia - Primera Division - Clausura Adecuacion
01:30, FT, Sport Boys Warnes 1:1 Universitario
21:00, , Real Potosi -:- Bolivar
23:15, , San Jose -:- Oriente Petrolero

Bosnia-Herzegovina - Premier League
17:00, 22', Radnik Bijeljina 0:0 GOSK Gabela
20:00, , Sloboda Tuzla -:- Zrinjski Mostar
20:00, , Siroki Brijeg -:- FK Mladost Doboj Kakanj
20:00, , Borac Banja Luka -:- Vitez

Chile - Primera Division Torneo de Transicion
01:35, FT, Colo Colo 1:2 Universidad de Concepcion
17:00, 19', Deportes Iquique 0:0 Curico Unido
20:30, , Everton CD -:- O'Higgins
23:00, , Universidad de Chile -:- Huachipato

China - Super League
10:00, FT, Changchun Yatai 1:1 Tianjin Quanjian
13:35, FT, Guangzhou R&F F.C. 1:1 Shandong Luneng
13:35, FT, Henan Jianye 0:0 Chongqing Lifan

China - China League
13:00, FT, Dalian Yifang 2:2 Shijiazhuang Ever Bright
13:30, FT, Wuhan Zall 3:1 Xinjiang Tianshan
13:35, FT, Beijing BG 2:1 Nei Mongol Zhongyou FC

Colombia - Primera A Clausura
00:30, FT, Bucaramanga 2:0 Patriotas
01:00, FT, Santa Fe 2:0 Deportivo Cali
02:45, FT, Deportivo Pasto 1:0 Independiente Medellin
17:15, 4', America de Cali 0:0 Millonarios
22:15, , CD Jaguares -:- Envigado

Costa Rica - Primera Division Apertura
03:00, FT, Deportiva Carmelita 1:1 C.S. Cartagines
03:00, FT, Santos de Guapiles 4:2 AD Municipal Liberia
04:00, FT, Club Sport Herediano 2:1 Grecia
19:00, , Municipal Perez Zeledon -:- Limon
19:00, , Deportivo Saprissa -:- Universidad de Costa Rica

Cyprus - 1. Division
18:00, , Nea Salamis -:- Anorthosis

Czech Republic - FNL
10:15, FT, Zizkov 5:0 Vitkovice
17:00, 18', FC Vlasim 0:1 FK Varnsdorf
17:00, 19', SK Dynamo Ceske Budejovice 1:0 Hradec Kralove

Denmark - 1. Division
14:30, FT, Esbjerg fB 1:2 Thisted
14:30, FT, Vendsyssel FF 3:0 Brabrand
14:30, FT, Fredericia 1:2 FC Roskilde
14:30, FT, HB Koege 3:1 Nykoebing FC
14:30, FT, Fremad Amager 0:6 Viborg
14:30, FT, Skive 2:2 Vejle Boldklub

Denmark - 2. Division Grp. 2
13:00, FT, Avarta 3:1 Middelfart G og BK

Denmark - 2. Division Grp. 3
13:30, FT, Ringkoebing 4:2 VSK Aarhus

Ecuador - Serie A - Clausura
19:00, , El Nacional -:- LDU de Quito
19:00, , Delfin -:- Emelec
22:00, , Fuerza Amarilla SC -:- Universidad Catolica

El Salvador - Primera Division - Apertura
02:30, FT, CD Chalatenango 2:1 Firpo
02:30, FT, CD Sonsonate 0:1 Pasaquina
23:00, , Municipal Limeno -:- CD Dragon
23:00, , CD Audaz -:- Santa Tecla FC
23:15, , Alianza FC -:- Isidro Metapan

Macedonia - Prva Liga
17:00, 19', Pelister 0:0 Rabotnicki
17:00, 18', FC Academy Pandev 1:0 FK Skopje
17:00, 17', FK Vardar Skopje 1:0 Pobeda

Finland - Ykkonen
16:00, 62', GrIFK Grankulla 0:2 KPV

Georgia - Erovnuli Liga
15:30, 86', Kolkheti-1913 Poti 1:2 Lokomotivi Tbilisi
18:30, , Dinamo Tbilisi -:- Chikhura

Germany - 3. Liga
14:00, FT, Sportfreunde Lotte 4:0 Carl Zeiss Jena
14:00, FT, Wuerzburger Kickers 0:3 Hansa Rostock

Germany - Regionalliga North
13:00, FT, Hannover 96 II 1:1 FC Germania Egestorf-Langreder
13:05, FT, Hamburger SV II 2:1 SSV Jeddeloh
14:00, FT, St.Pauli II 5:0 VfV Hildesheim
14:00, FT, TSV Havelse 1:3 Eintracht Norderstedt
15:00, FT, FC Hansa Lueneburg 1:3 SC Weiche Flensburg

Germany - Regionalliga Northeast
13:30, FT, Hertha Berlin II 1:0 FSV Wacker Nordhausen
13:30, FT, Berliner AK 07 3:3 FC Viktoria 1889 Berlin
13:30, FT, BFC Dynamo 1:2 VSG Altglienicke
13:30, FT, ZFC Meuselwitz 4:2 TSG Neustrelitz
13:30, FT, VfB Auerbach 0:4 Energie Cottbus
13:30, FT, Budissa Bautzen 1:0 BSG Chemie Leipzig

Germany - Regionalliga Southwest
14:00, FT, Kickers Offenbach 1:0 Hessen Kassel
14:00, FT, Waldhof Mannheim 0:1 Freiburg II

Germany - Regionalliga West
14:00, FT, RW Essen 3:0 FC Koeln II

Guatemala - Liga Nacional Apertura
19:00, , Siquinala -:- Deportivo Petapa
19:00, , CSD Municipal -:- Deportivo Marquense
20:00, , CD Suchitepequez -:- Coban Imperial
20:00, , Deportivo Malacateco -:- CSD Comunicaciones
20:00, , Club Xelaju -:- Sanarate
22:30, , Guastatoya -:- Antigua Guatemala

Honduras - Liga Nacional - Apertura
03:00, Pst, Real Espana -:- CD Olimpia
23:00, Pst, Platense FC -:- Juticalpa
23:00, Pst, CD Vida -:- CD Real Sociedad
23:00, Pst, CD Motagua -:- CD Marathon

Indonesia - Liga 1
10:00, FT, Bhayangkara FC 2:1 Sriwijaya FC
13:30, FT, Persib Bandung 6:0 Gresik United

Japan - J. League 2
11:00, FT, Montedio Yamagata 2:2 JEF United Chiba
11:00, FT, Thespakusatsu Gunma 1:1 Zweigen Kanazawa
11:00, FT, Yokohama FC 1:0 Mito Hollyhock
11:00, FT, Nagoya Grampus Eight 3:1 Avispa Fukuoka
11:00, FT, FC Gifu 0:1 Kamatamare Sanuki
11:00, FT, Kyoto Sanga FC 2:2 Oita Trinita
11:00, FT, Fagiano Okayama FC 0:0 Matsumoto Yamaga
11:00, FT, Ehime FC 1:1 Machida Zelvia
11:30, FT, Tokyo Verdy 2:1 V-Varen Nagasaki
11:35, FT, Tokushima Vortis 5:0 Renofa Yamaguchi
12:00, FT, Shonan Bellmare 0:0 Roasso Kumamoto

Kazakhstan - Premier League
14:00, FT, Tobol Kostanay 1:1 Taraz
14:30, FT, Ordabasy Shymkent 2:0 Atyrau
15:30, 90', Irtysh Pavlodar 0:0 Kaisar Kyzylorda
16:00, 62', Kairat Almaty 1:1 Shakhter Karagandy

Latvia - Virsliga
18:00, Cnc, FK Spartaks -:- SK Babite

Luxembourg - National Division
16:00, 63', F91 Dudelange 1:0 AS Jeunesse Esch
16:00, 61', Union Esch FC 0:2 FC Rodange 91
18:00, , Union Titus Petange -:- FC Victoria Rosport
18:15, , CS Fola Esch -:- Racing FC Union Luxembourg

Moldova - National Division
16:30, HT, FC Zaria 1:0 CS Petrocub
16:30, HT, Dacia Chisinau 1:1 Zimbru
19:00, , FC Sheriff -:- FC Spicul Chiscareni

Montenegro - 1. CFL
16:00, 64', Zeta 1:2 Sutjeska

Nigeria - Professional Football League
17:00, 23', Enugu Rangers 0:0 Katsina United
17:00, 20', Wikki Tourist 1:0 Remo Stars
17:00, 22', Rivers United FC 1:0 Enyimba
17:00, 20', ABS FC 1:0 Plateau United
17:00, 5', MFM FC 0:0 Gombe United
17:00, 4', Kano Pillars 0:0 Abia Warriors
17:00, 22', Shooting Stars 0:0 Nasarawa United
17:00, 18', Lobi Stars 2:0 El Kanemi Warriors
17:00, 19', Ifeanyi Ubah United 0:0 Akwa United
17:00, 19', Sunshine Stars 0:0 Niger Tornadoes

Paraguay - Division Profesional - Clausura
00:00, FT, Libertad 1:2 General Diaz
21:00, , Sol de America -:- Rubio Nu
23:10, , Olimpia -:- Guarani

Peru - Primera Division - Clausura
18:15, , Sport Huancayo -:- Sporting Cristal
20:15, , Real Garcilaso -:- Alianza Lima
22:30, , Universitario de Deportes -:- Union Comercio

South Africa - Premier Soccer League
15:00, FT, Bloemfontein Celtic 1:1 Kaizer Chiefs
15:00, FT, Platinum Stars 0:2 Maritzburg United

South Korea - K. League Classic
12:00, FT, Incheon United 2:0 Pohang Steelers
12:00, FT, Daegu FC 2:2 Sangju Sangmu

South Korea - K. League Challenge
12:00, FT, Daejeon Citizen 0:1 Seoul E-Land FC
12:00, FT, Suwon City 0:1 Asan Mugunghwa

Switzerland - Challenge League
16:00, 61', Aarau 0:1 FC Vaduz

Tunisia - Ligue I
17:30, , Zarzis -:- CA Bizertin
17:30, , Stade Tunisien -:- CS Sfaxien
20:00, , Esperance -:- Ben Guerdane
20:00, , Etoile du Sahel -:- AS Gabes
20:00, , US Monastir -:- Club Africain

Uruguay - Primera Division Clausura
20:30, , El Tanque Sisley -:- Club Atletico Penarol
20:30, , Liverpool FC -:- River Plate
20:30, , Montevideo Wanderers -:- Danubio
20:30, , Rampla Juniors -:- Defensor Sporting

USA - NASL Fall Season
01:30, FT, New York Cosmos 3:3 Indy Eleven
02:00, FT, San Francisco Deltas 1:1 North Carolina FC
22:00, , FC Edmonton -:- Puerto Rico FC

Venezuela - Primera Division - Clausura
01:00, FT, Carabobo FC 0:1 Deportivo Tachira
17:00, Kick Off Delayed, Aragua FC -:- Estudiantes Merida
22:00, , Trujillanos FC -:- Atletico Venezuela
22:00, , Metropolitanos FC -:- Mineros De Guayana

Norway - Toppserien
13:00, FT, Medkila 0:2 Trondheims-Oern
18:00, , Grand Bodoe -:- Stabaek

International - Southeast Asian Games Grp. B
10:00, FT, Timor-Leste U23 0:1 Indonesia U23
14:45, FT, Thailand U23 3:0 Cambodia U23
14:45, FT, Philippines U23 0:4 Vietnam U23

USA - NWSL
01:00, FT, Sky Blue FC 5:4 Seattle Reign FC
04:00, FT, Portland Thorns 2:0 Houston Dash

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----

Sizin İp: 54.80.113.185
© Butun Huquqlar Qorunur..!
Warm.Az Chata Qayit
---
Azeri chat, sayt, pulsuz yukleme, pulsuz, mp3, mp4, 3ge, tema, sekil, sekiller, video, vidyo, prikollar, prikol, axtar, yukle, hekaye, mekan, dini chat, dini sayt, tanisliq, taniwliq, azeri forum, medeni terbiyeli cat