Warm.Az - N=1 DINI, MEDENI, SEVIYYELI AZERI CHAT+TANISLIQ
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

International - Copa Libertadores Grp. 3
02:00, FT, FBC Melgar 1:2 Independiente Medellin

International - Copa Libertadores Grp. 4
02:45, FT, Atletico PR 2:1 Flamengo

International - Copa Libertadores Grp. 5
02:45, FT, Club Atletico Penarol 2:3 Palmeiras

International - Copa Libertadores Grp. 6
00:30, FT, Atletico MG 2:0 Libertad

England - Premier League
21:00, , Manchester City -:- Manchester United

Russia - Premier League
16:00, , Amkar -:- FC Krasnodar
18:30, , Anzhi Makhachkala -:- Tom Tomsk

Spain - Primera Division
19:30, , Alaves -:- Eibar
20:30, , Sevilla -:- Celta Vigo
21:30, , Athletic Bilbao -:- Real Betis

Belgium - First Division Playoff Championship Group
20:30, , Anderlecht -:- Sporting Charleroi

Israel - Ligat HaAl Relegation Group
18:30, , Hapoel Raanana -:- Hapoel Haifa
18:30, , Bnei Yehuda Tel Aviv -:- Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Slovakia - Super Liga
18:00, , DAC 1904 Dunajska Streda -:- FK Senica

Sweden - Allsvenskan
19:00, , Halmstads BK -:- Djurgaarden
19:00, , IFK Norrkoeping -:- Joenkoepings Soedra
19:00, , Kalmar FF -:- Malmoe FF
19:00, , AIK -:- Sirius

Turkey - Cup Final Stage
19:45, , Kasimpasa -:- Konyaspor

Bulgaria - Cup
17:00, , Litex Lovech -:- Ludogorets Razgrad

International - CONCACAF Champions League Final Stage
04:05, FT, Pachuca 1:0 Tigres

Denmark - DBU Pokalen
19:00, , Vendsyssel FF -:- FC Koebenhavn

Egypt - Premier League
15:45, , Petrojet -:- El Nasr Tadeen
18:00, , Wadi Degla FC -:- Smouha SC
20:15, , Al Mokawloon Al Arab -:- ENPPI

Greece - Cup Final Stage
18:00, , PAOK Thessaloniki FC -:- Panathinaikos

Norway - Cup
18:00, , Vidar -:- FK Haugesund

Romania - Cup
19:30, , CS Universitatea Craiova -:- FC Voluntari

Singapore - S.League
13:30, , Hougang United FC -:- Balestier Khalsa FC

Bolivia - Primera Division - Apertura Adecuacion
02:00, FT, The Strongest 6:1 Real Potosi

Brazil - Cup
00:30, FT, Santos FC 2:0 Paysandu
02:45, FT, Botafogo RJ 2:1 Sport

Colombia - Primera A Apertura
03:00, FT, Atletico Nacional 2:1 Atletico Junior

Macedonia - Prva Liga
16:00, , Rabotnicki -:- Shkupi Skopje

France - National
20:00, , Pau -:- Chambly

Guatemala - Liga Nacional Clausura
03:00, FT, Coban Imperial 2:0 Deportivo Mictlan
03:00, FT, Deportivo Petapa 3:2 Antigua Guatemala
04:00, FT, CSD Comunicaciones 0:0 CSD Municipal
04:00, FT, Club Xelaju 3:0 Carcha
20:00, , Deportivo Marquense -:- CD Suchitepequez

Jordan - Premier League
15:00, , Mansheiat Bani Hasan -:- Al-Jazeera
15:00, , Sahab SC -:- Al-Ahly
17:30, , Al-Hussein SC -:- Shabab Al-Ordon

Tunisia - Ligue I Relegation Group
16:30, , AS Gabes -:- Avenir de La Marsa

Venezuela - Primera Division - Apertura
01:00, FT, Deportivo Anzoategui 1:1 Tachira
01:00, FT, Estudiantes Merida 2:3 Carabobo FC
01:00, FT, Mineros De Guayana 1:0 Portuguesa FC
23:00, , Caracas -:- Atletico Venezuela

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----

Sizin İp: 54.224.78.106
© Butun Huquqlar Qorunur..!
Warm.Az Chata Qayit
---
Azeri chat, sayt, pulsuz yukleme, pulsuz, mp3, mp4, 3ge, tema, sekil, sekiller, video, vidyo, prikollar, prikol, axtar, yukle, hekaye, mekan, dini chat, dini sayt, tanisliq, taniwliq, azeri forum, medeni terbiyeli cat